El. LE: Potencjalni rywale Lecha i Jagi w II rundzie

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017 14:53

Lech Poznań oraz Jagiellonia Białystok poznały swoich potencjalnych przeciwników w II rundzie eliminacji Ligi Europy. Kolejorz może trafić na zespoły z Norwegii lub Irlandii Północnej, natomiast Jaga na azerski klub Gabala FK.

Foto: C. Musiał

Kadra Legii na mecz z Sheriffem - KLIKNIJ!

Losowanie par I i II rundy eliminacji Ligi Europy odbyło się dzisiaj w szwajcarskim Nyonie. Do losowania II rundy kwalifikacyjnej Lech Poznań przystępował jako jeden z klubów rozstawionych, z kolei Jagiellonia Białystok na rozstawienie liczyć nie mogła.

W przypadku awansu do kolejnego etapu rozgrywek, Lech zmierzy się ze zwycięzcą rywalizacji pomiędzy norweskim FK Haugesun a klubem z Irlandii Północnej, Coleraine FC.

Jeśli chodzi o Jagiellonię, to jej promocja do II rundy eliminacji LE będzie wiązała się z dwumeczem przeciwko drużynie z Azerbejdżanu, Gabala FK.

Spotkania II rundy eliminacyjnej Ligi Europy odbędą się w terminach 13 i 20 lipca. Jeżeli Lech zakwalifikuje się do tego etapu zmagań, to u siebie rozegra mecz rewanżowy. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku Jagiellonii.

kwit, PiłkaNożna.pl

El. LE: Potencjalni rywale Lecha i Jagi w II rundzie
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji