Szymon Marciniak poprowadzi półfinał Ligi Europy!

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Wtorek, 09 Maj 2017 10:15
Szymon Marciniak ponownie doceniony przez UEFA. Najlepszy polski sędzia został desygnowany do poprowadzenia rewanżowego meczu półfinałowego Ligi Europy pomiędzy Olympique Lyon i Ajaksem Amsterdam.
Szymon Marciniak poprowadzi półfinał Ligi Europy (fot. Grzegorz Wajda)Marciniak od kilku sezonów pnie się w sędziowskiej hierarchii Europejskiej Unii Piłkarskiej. Podczas bieżącej kampanii prowadził on już kilka prestiżowych meczów, a starcie Lyonu z Ajaksem będzie kolejnym w jego dorobku. 

Pierwsze spotkanie obu wyżej wymienionych zespołów zakończyło się wysokim zwycięstwem Holendrów (4:1). To oznacza, że Lyon - jeśli marzy o finale w Sztokholmie - będzie musi odrobić trzy bramki straty.

Oprócz Szymona Marciniaka, w skład polskiej ekipy sędziowskiej weszli również Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz, Radosław Siejka, Paweł Raczkowski i Tomasz Musiał. Rolę obserwatora z ramienia UEFA będzie pełnił Manuel Mejuto Gonzalez z Hiszpanii.

Rewanżowe starcie Lyonu z Ajaksem zaplanowano na 11 maja na godzinę 21:05.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Arbiter Cafe


Co ciekawego w nowym Tygodniku "Piłka Nożna"? Sprawdźcie!Szymon Marciniak poprowadzi półfinał Ligi Europy!
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji