Magiera: Drużyna dała z siebie dużo, zabrakło tylko gola - Liga Europejska - Wydarzenia

Magiera: Drużyna dała z siebie dużo, zabrakło tylko gola

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Liga Europejska
Czwartek, 23 Luty 2017 22:08
- Drużyna dała z siebie dużo, zabrakło tylko gola. Podziękowałem piłkarzom w szatni, bo zagrali z Ajaksem dobry i wyrównany dwumecz - wyjaśnił Jacek Magiera po porażce Legii z Ajaksem.

- Zagraliśmy dobry mecz, a cały dwumecz był wyrównany. I jedna, i druga drużyna mogły awansować. Zadecydowała jednak sytuacja, w której Ajax strzelił gola i awansował. Gratuluję im tego i życzę sukcesów w dalszych rundach Ligi Europy UEFA. Wracamy z podniesioną głową i koncentrujemy się teraz na lidze. Chcemy grać w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Zespół dał z siebie dużo, ale zabrakło jednego - bramki - przyznał Magiera.

- Drużyna spokojnie wytrzymała pod względem fizycznym te 180 minut, co nas bardzo cieszy. Graliśmy z Ajaksem po jednej kolejce ligowej, a Ajax miał za sobą już pięć meczów, choć nie zamierzam się na tym skupiać, bo nie mam na to wpływu. Szukam rozwiązań, by w przyszłości w takiej sytuacji zespół był jeszcze lepiej przygotowany. Podziękowałem w szatni drużynie za grę i realizację założeń. Cała przygoda w Lidze Mistrzów UEFA sprawiła, że o Legii i polskiej piłce znowu jest głośno w Europie. Chcemy to kontynuować poprzez dobrą grę i sukcesy - skwitował trener Legii.

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Legia Warszawa
foto: Łukasz Skwiot
Magiera: Drużyna dała z siebie dużo, zabrakło tylko gola
 
Podziel się newsem
`
 
Liga Europy 2017/18
 
 
 
kolejka
 
   
Archiwum Rozgrywek

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji