Nie ma już biletów na mecz Widzewa Łódź

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - II Liga
Czwartek, 16 Marzec 2017 08:24
Jeśli ktoś spóźnił się kupnem biletu na pierwszy ligowy mecz Widzewa Łódź na nowym stadionie, ten będzie musiał się pogodzić z tym, że na stadion nie wejdzie. Wszystkie wejściówki na to spotkanie zostały już bowiem wyprzedane.
Kibice Widzewa stanęli na wysokości zadania (fot. Łukasz Skwiot)Przypomnijmy, że Widzew po rozprowadzeniu ponad 15 tysięcy karnetów na rundę wiosenną, postanowił wstrzymać ich dalszą sprzedaż, by pozostawić pewną pulę biletów przeznaczonych do otwartej sprzedaży. Te rozeszły się błyskawicznie, a to oznacza, że mecz z Motorem Lubawa obejrzy z trybun komplet widzów.

"Stowarzyszenie RTS przekazało pulę 900 biletów do dyspozycji stowarzyszeń kibiców w celu rozdysponowania wśród fanów Widzewa. Pozostałe wejściówki zostały przeznaczone na zobowiązania sponsorskie Klubu oraz zaproszenia gości honorowych.

Zarząd przeprasza wszystkich chętnych, dla których liczba biletów okazała się niewystarczająca i nie będą mogli uczestniczyć w widowisku bezpośrednio na stadionie" - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Widzew Łódź zajmuje aktualnie czwarte miejsce w tabeli III ligi - grupie I. RTS traci do liderującego ŁKS-u dwanaście punktów, a do wyższej klasy rozgrywkowej awansuje jedynie zwycięzca tabeli.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Widzew Łódź
Nie ma już biletów na mecz Widzewa Łódź
 
Podziel się newsem
`
 
II LIGA
 
 
 
kolejka
 
   

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji