Tylko 999 widzów zobaczy mecz Widzewa z Motorem? - II Liga - Wydarzenia

Tylko 999 widzów zobaczy mecz Widzewa z Motorem?

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - II Liga
Wtorek, 07 Marzec 2017 09:33
Jeszcze nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Widzew Łódź sprzedał ponad 12 tysięcy karnetów na rundę wiosenną. Jak się jednak okazało, istnieje niebezpieczeństwo, że najbliższy domowy mecz łodzian z Motorem Lubawa obejrzy z trybun zaledwie 999 widzów.
Ilu kibiców zobaczy najbliższy domowy mecz Widzewa? (fot. Łukasz Skwiot)O co dokładnie chodzi? O wątpliwości policji dotyczące bezpiecznego organizowania tak dużych wydarzeń na nowym stadionie Widzewa. Wiadomo, że przy obiekcie nie ma wystarczającej liczby miejsc parkingowych, a klatki schodowe wewnątrz budynku nie są oświetlone.

Jeśli łódzka policja nie zmieni swojego stanowiska, to klub nie otrzyma zgody na organizację imprez masowych. To z kolei będzie oznaczało, że na stadionie będzie mógł pojawić się niespełna tysiąc widzów.

-  Jeszcze nie otrzymaliśmy zgody, ale mamy za sobą wstępne rozmowy. Nie dopuszczam do siebie myśli, że mogłoby tak się stać. To by była porażka nie tylko dla klubu, ale i władz miasta. Wszystko idzie w dobrym kierunku - powiedział wiceprezes Widzewa Przemysław Klementowski.

Nowy stadion Widzewa może pomieścić na swoich trybunach ponad 18 tysięcy widzów. Koszt jego budowy wyniósł blisko 160 milionów złotych.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Przegląd Sportowy
Tylko 999 widzów zobaczy mecz Widzewa z Motorem?
 
Podziel się newsem

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji