Widzew chce pobić rekord Legii Warszawa

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - II Liga
Wtorek, 28 Luty 2017 15:24
Widzew Łódź zamierza pobić rekord Polski w ilości karnetów sprzedanych przez klub piłkarski na daną rundę rozgrywek. Ten należy aktualnie do Legii Warszawa, jednak przy al. Piłsudskiego wierzą, że już niedługo to osiągnięcie zostanie poprawione.
Czy kibicom Widzewa uda się pobić rekord ustanowiony przez sympatyków Legii (fot. Łukasz Skwiot)Przypomnijmy, że Widzew sprzedał już ponad 10 tysięcy karnetów na rundę wiosenną w III lidze i wszystko wskazuje na to, że to jeszcze koniec. W klubie uważają, że potencjał kibicowski jest duży, że w Łodzi będzie mógł paść absolutny rekord Polski. Ten aktualnie należy do Legii Warszawa i wynosi ponad 12 tysięcy sprzedanych karnetów.

- Na pewno będzie jeszcze więcej. Już wiem, że niedługo dostaniemy duże zamówienia grupowe od kilku fanklubów. Chciałbym żebyśmy sprzedali 12 tysięcy i pobili rekord Polski ustanowiony przez kibiców Legii. Tylko że oni kupowali wejściówki na mecze ekstraklasy, nasi fani na czwarty poziom rozgrywkowy - powiedział Łukasz Grabowski z Widzewa podczas rozmowy z "Przeglądem Sportowym".

Przypomnijmy, że odradzający się Widzew rozegra wiosną jedenaście meczów przed własną publicznością. Wszyscy chętni do zakupu karnetu powinni trafić pod ten adres.

Łódzki klub zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli III ligi, grupy I. Do liderującego ŁKS-u traci dwanaście punktów i będzie mu niezwykle trudno wyprzedzić lokalnego rywala w walce o awans.


gar, PiłkaNożna.pl
Widzew chce pobić rekord Legii Warszawa
 
Podziel się newsem
`
 
II LIGA
 
 
 
kolejka
 
   

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji