Widzew sprzedał ponad 10 tysięcy karnetów!

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - II Liga
Poniedziałek, 27 Luty 2017 11:15
Absolutne szaleństwo zapanowało w Łodzi przed zbliżającą się runda wiosenną rozgrywek trzecioligowych. Kibice Widzewa zamierzają pomóc swojej drużynie w walce o awans i dlatego wykupili już ponad dziesięć tysięcy karnetów na drugą połowę sezonu.
Kibice Widzewa stanęli na wysokości zadania (fot. Łukasz Skwiot)Jeszcze nie tak dawano Widzew informował o pobiciu absolutnego klubowego rekordu, który wynosił 5,5 tysiąca sprzedanych karnetów. Następną barierą było 9 tysięcy, aż w końcu udało się dojść do granicy 10 tysięcy. 

Przypomnijmy, że odradzający się Widzew rozegra wiosną jedenaście meczów przed własną publicznością. Wszyscy chętni do zakupu karnetu powinni trafić pod ten adres.

Łódzki klub zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli III ligi, grupy I. Do liderującego ŁKS-u traci dwanaście punktów i będzie mu niezwykle trudno wyprzedzić lokalnego rywala w walce o awans.
Dodajemy, że nowy stadion Widzewa może pomieścić na swoich trybunach ponad 18 tysięcy widzów. Pierwszym rywalem łodzian podczas rundy wiosennej będzie Motor Lubawa.


gar, PiłkaNożna.pl
Widzew sprzedał ponad 10 tysięcy karnetów!
 
Podziel się newsem
`
 
II LIGA
 
 
 
kolejka
 
   

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji