Drutex Bytovia Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów GKS Tychy GKS Katowice Górnik Łęczna Miedź Legnica Odra Opole Olimpia Grudziądz Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa Ruch Chorzów Stal Mielec Stomil Olsztyn Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec

Nice 1 Liga: Uśpiona karuzela

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - I Liga
Piątek, 11 Sierpień 2017 12:27
Czy po zaledwie dwóch kolejkach trenerzy mogą obawiać się o swoją posadę? Jak najbardziej!


Pierwszym z brzegu przykładem jest Jan Kocian. Wyniki Górali nie są co prawda tragiczne, ale Słowak pozostaje w otwartym konflikcie z zarządem klubu. W minionym tygodniu obie strony porozumiewały się za pomocą oświadczeń. Kocian w bieżącym sezonie - z powodów zdrowotnych - jeszcze nie zasiadł na ławce Podbeskidzia. Zastępował go Dariusz Fornalak, ale władze klubu już rozglądają się za nowym szkoleniowcem.

Łatwego życia nie ma również Krzysztof Warzycha. Popularny Gucio do 15 sierpnia musi sobie radzić bez piłkarzy pozyskanych latem przez Ruch. Kadra Niebieskich na skutek zakazu transferowego oparta jest na młodzieży, która jeszcze uczy się zaplecza ekstraklasy. Według niektórych Warzycha jest kozłem ofiarnym, zaś według innych zmiana trenera wyszłaby Ruchowi na dobre.

O swoją przyszłość ma prawo obawiać się Dariusz Banasik. Zagłebiacy mieli walczyć o awans do ekstraklasy, jednak zamiast tego mają problem i z punktowaniem, i ze zdobywaniem bramek. Być może meczem o posadę dla Banasika będzie zamykające kolejkę spotkanie z jego byłym pracodawcą, Pogonią Siedlce. Atutem Zagłębia z pewnością nie będzie czwartkowe pucharowe starcie z Koroną Kielce, które potrwało 120 minut. W poprzednim sezonie w Sosnowcu urzędowało czterech trenerów. Czy rekord zostanie zaatakowany?

Powodów do niepokoju nie mają w Opolu. Odra zaczęła sezon od dwóch zwycięstw. Dodatkowo pokusiła się o głośny - jak na razie marketingowo - transfer Daisuke Matsuiego (na zdjęciu drugi z lewej). Na drodze drużyny Mirosława Smyły do trzeciej wygranej z rzędu stanie Miedź Legnica, czyli poważny kandydat do walki o czołowe pozycje. Mecz rozpocznie się o nieludzkiej porze przy panujących upałach - 12:30. Pogoda nie powinna jednak odstraszyć opolskich kibiców, którzy długie lata czekali na powrót Odry na zaplecze ekstraklasy.

3 kolejka Nice 1 Ligi

Piątek, 11 sierpnia

Stomil - Podbeskidzie (19:00)
Typ PN.pl: 2

GKS Katowice - Puszcza (20:45)
Typ PN.pl: 1

Sobota, 12 sierpnia

Odra - Miedź (12:30)
Typ PN.pl: X

Raków - Chojniczanka (17:30)
Typ PN.pl: 1

Drutex-Bytovia - Ruch (19:00)
Typ PN.pl: 1

Niedziela, 13 sierpnia

Chrobry - GKS Tychy (17:00)
Typ PN.pl: 1

Stal - Olimpia (19:00)
Typ PN.pl: 1

Wigry - Górnik (19:47)
Typ PN.pl: 1

Zagłębie - Pogoń (20:00)
Typ PN.pl: X


 

sul, PilkaNozna.pl

Nice 1 Liga: Uśpiona karuzela
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
5 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
5 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
5 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji