Drutex Bytovia Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów GKS Tychy GKS Katowice Górnik Łęczna Miedź Legnica Odra Opole Olimpia Grudziądz Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa Ruch Chorzów Stal Mielec Stomil Olsztyn Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec

Serb prezesem Górnika Łęczna

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - I Liga
Poniedziałek, 17 Lipiec 2017 20:50
Veljko Nikitović został nowym prezesem Górnika Łęczna. Klubem z Lubelszczyzny przez ostatnie osiem lat zarządzał Artur Kapelko.

Rada nadzorcza Górnika Łęczna postanowiła dziś powołać Nikitovicia na prezesa klubu, a odwołać z tego stanowiska Kapelkę, który pracował tam od 2009 roku.

- Przykład Górnika Zabrze pokazuje, że w sporcie można podnieść się po porażce. Cieszę się, że narastająca strata finansowa została radykalnie zmniejszona - powiedział odchodzący prezes, który dziękował przy tym wszystkim związanym z klubem.

Kapelce podziękował z kolei nowy prezes. - Chcę kontynuować dobre rzeczy, który były robione w klubie. Chciałbym, żebyśmy wrócili do korzeni tak, żeby w najbliższej przyszłości można było zobaczyć w składzie pierwszej drużyny wychowanków akademii - mówił również Nikitović cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Nikitović w Łęcznej trafił na początku 2001 roku. Spędził wtedy w Górniku tylko kilka miesięcy, ale wrócił do klubu w 2004 roku i od tej pory opuścił go tylko na pół roku, gdy grał w FC Vaslui. W barwach Górnika 36-letni Serb rozegrał 107 meczów w Lotto Ekstraklasie i zdobył sześć bramek. W poprzednim sezonie był asystentem trenera Górnika, a w kwietniu został członkiem zarządu. Od dziś Nikitović jest prezesem klubu.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: Górnik Łęczna
Serb prezesem Górnika Łęczna
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
34 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
34 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
34 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji