Drutex Bytovia Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów GKS Tychy GKS Katowice Górnik Łęczna Miedź Legnica Odra Opole Olimpia Grudziądz Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa Ruch Chorzów Stal Mielec Stomil Olsztyn Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec

I liga: Drutex-Bytovia zremisowała ze Stalą Mielec

Wydarzenia - I Liga
Sobota, 18 Marzec 2017 19:24

Drutex-Bytovia zanotowała piąty z rzędu ligowy mecz bez zwycięstwa. W sobotnim spotkaniu 22. kolejki zaplecza Lotto Ekstraklasy drużyna z Bytowa na swoim stadionie zremisowała 2:2 ze Stalą Mielec.

GKS Katowice wypożyczył słowackiego pomocnika - KLIKNIJ!

Sobotni mecz w Bytowie świetnie rozpoczęli goście z Mielca. Od 17. minuty zawodów Stal prowadziła po trafieniu bułgarskiego napastnika Aleksandara Kolewa.

Autor bramki otwierającej wynik tego spotkania musiał opuścić boisko jeszcze przed przerwą. Bynajmniej nie chodziło o kontuzję – piłkarz Stali został wyproszony z murawy przez sędziego, co było następstwem dwóch żółtych kartek.

Początek drugiej połowy zawodów należał do gospodarzy. W 56. minucie stan rywalizacji wyrównał rezerwowy Alen Ploj.

Zaledwie dziewięć minut po trafieniu Słoweńca piłkę do bramki strzeżonej przez Tomasza Liberę skierował Jakub Bąk. 23-letni pomocnik wykorzystał rzut karny.

Grający w dziesiątkę goście pokazali charakter i pomimo osłabienia zdołali uratować punkt. Bramkę na wagę remisu 2:2 zdobył w 72. minucie Kamil Radulj, który nie pomylił się z rzutu karnego.

Najświeższe doniesienia z I ligi na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

W tej chwili oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli Nice I ligi. Stal Mielec zajmuje 12. miejsce i o dwa punkty wyprzedza Drutex-Bytovię plasującą się na 13. pozycji.