Drutex Bytovia Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów GKS Tychy GKS Katowice Górnik Łęczna Miedź Legnica Odra Opole Olimpia Grudziądz Podbeskidzie Bielsko-Biała Pogoń Siedlce Puszcza Niepołomice Raków Częstochowa Ruch Chorzów Stal Mielec Stomil Olsztyn Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec

I liga: Olimpia lepsza od Znicza

Wydarzenia - I Liga
Środa, 15 Marzec 2017 20:34
W zaległym meczu 17. kolejki Nice I ligi Olimpia Grudziądz pokonała przed własną publicznością Znicza Pruszków 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Jakub Łukowski. Najświeższe doniesienia z I ligi na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Na pierwszą groźną akcję musieliśmy poczekać do 40. minuty. Pięknym, ale minimalnie niecelnym uderzeniem popisał się Kaczmarek, jednak piłka minimalnie przeszła nad bramką gości.

Zespół z Grudziądza starał się jak najszybciej otworzyć wynik spotkania, ale bez zarzutów spisywała się defensywa Znicza. W 71. minucie Misztalowi sprzyjało spore szczęście, ponieważ piłka po strzale Monteiro odbiła się od słupka.

Decydująca akcja miała miejsce w 81. minucie. Wówczas to na strzał zdecydował się Łukowski i posłał futbolówkę w samo okienko bramki przyjezdnych, nie dając Misztalowi najmniejszych szans!

Pruszkowianie mogli wyrównać w samej końcówce. Dokładnie w 87. minucie świetną szansę zmarnował Mysiak, który oddał strzał głową, ale minimalnie chybił.