Arka Gdynia Bytovia Bytów Chojniczanka Chojnice Chrobry Głogów Dolcan Ząbki MKS Kluczbork GKS Katowice Zagłębie SAosnowiec Miedź Legnica Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn Zawisza Bydgoszcz Rozwój Katowice Wigry Suwałki Wisła Płock GKS Bełchatów

I liga: Olimpia lepsza od Znicza

Wydarzenia - I Liga
Środa, 15 Marzec 2017 20:34
W zaległym meczu 17. kolejki Nice I ligi Olimpia Grudziądz pokonała przed własną publicznością Znicza Pruszków 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Jakub Łukowski. Najświeższe doniesienia z I ligi na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Na pierwszą groźną akcję musieliśmy poczekać do 40. minuty. Pięknym, ale minimalnie niecelnym uderzeniem popisał się Kaczmarek, jednak piłka minimalnie przeszła nad bramką gości.

Zespół z Grudziądza starał się jak najszybciej otworzyć wynik spotkania, ale bez zarzutów spisywała się defensywa Znicza. W 71. minucie Misztalowi sprzyjało spore szczęście, ponieważ piłka po strzale Monteiro odbiła się od słupka.

Decydująca akcja miała miejsce w 81. minucie. Wówczas to na strzał zdecydował się Łukowski i posłał futbolówkę w samo okienko bramki przyjezdnych, nie dając Misztalowi najmniejszych szans!

Pruszkowianie mogli wyrównać w samej końcówce. Dokładnie w 87. minucie świetną szansę zmarnował Mysiak, który oddał strzał głową, ale minimalnie chybił.