Jarosław Jach: Żałujemy dwóch pierwszych meczów (WIDEO)

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font
Wydarzenia - Euro 2017
Piątek, 23 Czerwiec 2017 09:22
- Nie byłem w optymalnej formie na ten turniej, ale trener widział, że mogę dać tej drużynie co fajnego. Ciesze się z zaufania i myślę, że mimo wszystko nie zawiodłem - powiedział po meczu z Anglią Jarosław Jach. Biało-Czerwoni przegrali w Kielcach i pożegnali się z mistrzostwami Europy po zaledwie trzech spotkaniach.
Jarosław Jach był wdzięczny trenerowi za zaufanie (fot. Michał Chwieduk / 400mm.pl)Jach przystąpił do turnieju niemal z marszu, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją. - Wiem, że w kilku sytuacjach mogłem zachować się lepiej, ale tak jak mówię, jestem bardzo wdzięczny trenerowi, bo docenił mnie za trud dwóch minionych lat - dodał Jach.

Oczekiwania wobec naszej drużyny były znacznie większe, jednak ostatecznie turniej zakończyliśmy z jednym punktem, który został wywalczony w dość szczęśliwych okolicznościach podczas meczu ze Szwecją.

- Na pewno wszyscy byliśmy zawiedzeni. Najbardziej żałujemy tych pierwszych dwóch spotkaniach, bo tam mogliśmy ugrać coś fajnego. Jeśli zaś chodzi o Anglików, to ci byli od nas zdecydowanie lepsi - stwierdził 23-latek.
PiłkaNożna.pl

Jarosław Jach: Żałujemy dwóch pierwszych meczów (WIDEO)
 
Podziel się newsem
`
 
Euro U-21
 
 
 
kolejka
 
   
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji