Bośniacki pomocnik na testach w Jagiellonii

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 14 Wrzesień 2017 11:45
Od wtorku na testach w Jagiellonii Białystok przebywa Damir Sadiković.

22-letni Sadiković jest urodzonym w Kolonii środkowym pomocnikiem. Od końca czerwca pozostaje bez klubu, a więc w każdej chwili może związać się kontraktem z nowym zespołem, ponieważ nie obowiązuje go okno transferowe.

- Widać, że miał przerwę, która odbija się teraz na jego przygotowaniu fizycznym. Musi trochę popracować z zespołem, żeby dojść do siebie, wówczas będzie można go obiektywnie ocenić. Po pierwszych treningach widać jednak, że potrafi grać w piłkę. Ma niezłą technikę i przegląd pola. Może grać zarówno jako „ósemka" i „dziesiątka" - mówi Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii Białystok cytowany przez oficjalną stronę internetową wicemistrzów Polski.

Sadiković w Polsce przebywać będzie jeszcze przez kilka dni, po czym Mamrot podejmie decyzję w sprawie ewentualnego zakontraktowania 22-latka.

Bośniak jest byłym młodzieżowym reprezentantem Bośni i Hercegowiny. Większość seniorskiej kariery spędził w Żeljeznicarze Sarajewo, ale od sierpnia ubiegłego roku do końca sezonu 2016/2017 był wypożyczony do słoweńskiego NK Krsko. Z końcem czerwca skończył się jego kontrakt z Żeljeznicarem.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: Jagiellonia
Bośniacki pomocnik na testach w Jagiellonii
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji