Mioduski: Rozmowa z Magierą była najtrudniejsza w życiu

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Środa, 13 Wrzesień 2017 18:55

Środa upłynęła pod znakiem zmiany trenera w Legii Warszawa. Dotychczasowego szkoleniowca Jacka Magierę zastąpił Chorwat Romeo Jozak. Prezes stołecznego klubu, Dariusz Mioduski, przedstawił powody podjęcia takiej decyzji.

Urban: Kibicom chyba podoba się nasza gra - KLIKNIJ!

- Tydzień temu, nawet trzy dni temu nie chciałem nic zmieniać. Myślałem, że uda nam się przełamać niemoc, którą było czuć i widać. Przerwa na reprezentację miała coś zmienić, ale tak się nie stało. Wierzyłem, że Jacek będzie długo z nami, tak chciałem. Myślałem, że tak będzie. Jacek wie, że to nie jest praca na zawsze. Po meczu we Wrocławiu coś we mnie pękło, dlatego poczułem, że musimy dokonać zmiany – przyznał Mioduski. - Moja rozmowa z Jackiem, o godzinie 8:30, była najtrudniejszą w moim życiu. Wciąż wierzę w Jacka, zawsze tak będzie. Uważam, że osiągnie sukces, może nawet wróci do Legii, tego mu życzę. Muszę myśleć o klubie i dlatego musiałem podjąć taką radykalną decyzje. To, co mówiłem miesiąc temu, zmieniło się i podjąłem taką, a nie inną decyzję – dodał.

Nowy szkoleniowiec Legii podpisał umowę do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia współpracy o dwa lata.

Najświeższe doniesienia z Ekstraklasy na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Jacek Magiera pracował w warszawskim klubie przez niespełna rok. W tym czasie poprowadził Legię w 50 meczach: 28 z nich wygrał, zaliczył 11 remisów oraz 11 porażek. 40-letni trener sięgnął z Wojskowymi po mistrzostwo Polski w sezonie 2016/17.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Legia Warszawa

Mioduski: Rozmowa z Magierą była najtrudniejsza w życiu
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji