Jakub Czerwiński rozpoczął rehabilitację

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Środa, 13 Wrzesień 2017 11:19
Jakub Czerwiński rozpoczął rehabilitację po operacji więzadeł krzyżowych. Obrońce Legii Warszawa czeka długi proces dochodzenia do pełni zdrowia. Na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli ponownie zobaczyć go na boisku.
Jakub Czerwiński rozpoczął rehabilitację (fot. Cezary Musiał)


Obrońca stołecznego klubu kontuzji nabawił się w trakcie meczu z Wisłą Puławy w 1/16 finału Pucharu Polski. Dokładne badania wykazały, że Czerwiński uszkodził więzadło piszczelowo-strzałkowe i lekarze podjęli decyzje o przeprowadzeniu zabiegu.


We wtorek piłkarz po raz pierwszy od trzech tygodni pojawił się przy Łazienkowskiej. - Umiem dostrzec pewne plusy tej sytuacji, chociaż wiadomo, że wszystkich minusów nie przesłonią. Miałem więcej czasu dla żony. Pojechaliśmy też na tydzień w moje rodzinne strony, na co rzadko mogę sobie pozwolić - powiedział.

- Po kontuzji czułem złość i rozczarowanie. Wiadomo, że dla piłkarza nigdy nie ma dobrego momentu na uraz, ale mi akurat zaczęło się układać, zacząłem grać w podstawowym składzie. Miałem dużo czasu na rozmyślanie. Pojawiły się gorzkie myśli o tym, jak łatwo, w ułamku sekundy, można stracić coś, na co pracowało się przez lata czy miesiące. Mogę więc wyjść z tej sytuacji odmieniony i silniejszy - dodał Czerwiński.

26-latek należał od początku sezonu do grona podstawowym zawodników u Jacka Magiery, rozgrywając na wszystkich frontach pięć spotkań i strzelając w tym czasie jednego gola.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że Jakub Czerwiński wróci do gry najwcześniej za trzy miesiące.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.com
Jakub Czerwiński rozpoczął rehabilitację
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji