Kuciak: Nie groziłem odmową gry w meczu

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Wtorek, 12 Wrzesień 2017 20:50
Dusan Kuciak po wygranym meczu z Piastem Gliwice zapewnia, że nie myślał nawet o strajkowaniu w pierwszych kolejkach Lotto Ekstraklasy.
Urban: Kibicom chyba podoba się nasza gra - KLIKNIJ!


Na początku sezonu dość niespodziewanie Lechia Gdańsk miała problemy finansowe i musiała się ratować pożyczką od byłego właściciela, Andrzeja Kuchara. Z Gdańska dochodziły niepokojące informacje o tym, że część piłkarzy zagroziła odmową udziału w meczu Lotto Ekstraklasy, jeśli zaległości wobec niech nie zostaną natychmiast wyrównane. Jednym z graczy mogących strajkować miał być Dusan Kuciak.

- Nie spodobało mi się pytanie, jakie Tomasz Smokowski zadał naszemu prezesowi (Adamowi Mandziarze - przyp. red.) w niedzielnym programie Liga+ Extra na antenie Canal Plus. Sugerował w nim, że miałem zagrozić odmową udziału w meczu z uwagi na zaległości płacowe. Zawsze byłem, jestem i będę szczerym człowiekiem. Dlatego oświadczam, że taka sytuacja nie miała miejsca. Jako profesjonalista i człowiek z zasadami nigdy bym tak nie postąpił, nawet by mi to do głowy nie przyszło - powiedział Kuciak cytowany przez oficjalną stronę internetową Lechii.

W poniedziałek w ósmej kolejce Lotto Ekstraklasy Lechia pokonała Piasta Gliwice 2:1. Było to pierwsze zwycięstwo gdańszczan od 14 lipca.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: lechia.pl
Kuciak: Nie groziłem odmową gry w meczu
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji