Długa przerwa podstawowego obrońcy Lecha

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Wtorek, 12 Wrzesień 2017 17:35
Około dwóch miesięcy ma potrwać przerwa w grze Wołodymyra Kostewycza. Obrońcy Lecha może zabraknąć jednak nawet do końca roku.

Wołodymyr Kostewycz miał mnóstwo pecha w meczu z Pogonią Szczecin. Obrońca Lecha Poznań po próbie dośrodkowania piłki upadł tak niefortunnie, że uszkodził lewą nogę. Stało się to w 3. minucie meczu. Ukrainiec jeszcze wrócił do gry, ale po dwudziestu minutach zmienił go Vernon de Marco.

Sztab medyczny Lecha poddał Kostewycza rezonansowi magnetycznemu i dodatkowym badaniom. Wykazały one naderwanie więzadła w stawie piszczelowo-strzałkowym bliższym lewej nogi. "Kolejorz" zdecydował się na leczenie zachowawcze, która ma potrwać około 8 tygodni. - Jeśli będzie możliwość jego skrócenia na pewno z niej skorzystamy - zaznacza szef sztabu medycznego Lecha Poznań prof. Krzysztof Pawlaczyk cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu. Jeżeli zaś leczenie zachowawcze nie przyniesie oczekiwanych efektów, Kostewycz będzie musiał poddać się operacji, która znacząco wydłuży czas jego nieobecności w składzie zespołu.

24-letni Ukrainiec trafił do Lecha na początku roku z Karpat Lwów i szybko stał się czołowym lewym obrońcą w Lotto Ekstraklasie. W sumie w polskiej lidze Kostewycz rozegrał 21 meczów i wciąż czeka na strzelenie pierwszego gola.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: lechpoznan.pl
Długa przerwa podstawowego obrońcy Lecha
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji