Vranjes: Powinniśmy zagrać cierpliwiej

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Wtorek, 12 Wrzesień 2017 10:17
- Lechia to bardzo doświadczona drużyna i wykorzystała jedną kontrę. Powinniśmy zagrać cierpliwiej - powiedział po spotkaniu z Lechią Gdańsk Stojan Vranjes. Jego Piast Gliwice przegrał na własnym terenie, mimo tego, iż przez dłuższy czas gra w liczebnej przewadze.

Vranjes zdołał wpisać się podczas poniedziałkowego meczu na listę strzelców, jednak to było zbyt mało, by "Piastunki" zdobyły choćby jeden punkt. Sam Bośniak miał jednak co świętować, ponieważ zdobytego gola zadedykował urodzonemu niedawno synowi.


- Urodził mi się syn Konstantin. Dostałem od życia najpiękniejszy prezent. Udało mi się zdobyć dla niego bramkę, ale niestety to jedno trafienie nie wystarczyło, aby wygrać - powiedział piłkarza Piasta.

- Straciliśmy bramkę, ale szybko odrobiliśmy wynik i zaczęliśmy grać piłką. Po przerwie nie było już tak dobrze. Mieliśmy jednego zawodnika na boisku więcej, jednak nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Jestem rozczarowany tym wynikiem, bo nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów na własnym boisku, szczególnie, gdy gramy w przewadze. W następnym meczu musimy się poprawić i naprawić błędy. Trudno mi powiedzieć więcej... - dodał.

Zdaniem Vranjesa, Piast niepotrzebnie rzucił się do ataków wszystkimi siłami, zamiast spokojnie budować kolejne akcje. - Za szybko chcieliśmy strzelić drugiego gola. Mieliśmy jednego piłkarza więcej i każdy z nas chciał jak najprędzej zdobyć bramkę. Lechia to bardzo doświadczona drużyna i wykorzystała jedną kontrę - zakończył.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Piast Gliwice 
Vranjes: Powinniśmy zagrać cierpliwiej
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji