Ojrzyński: Trzeba szanować ten punkt

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 13 Sierpień 2017 20:20
Arka Gdynia wywiozła punkt po remisie na trudnym terenie w Zabrzu. Leszek Ojrzyński nie ukrywał zadowolenia po remisie z Górnikiem.

- Pierwsza połowa to takie typowe szachy piłkarskie, wolne tempo i badanie siebie nawzajem. Mało się działo, nie było klarowanych sytuacji. W drugiej połowie moja drużyna zagrała zdecydowanie lepiej. Więcej utrzymywaliśmy się przy piłce i mieliśmy swoje sytuacje. Przede wszystkim, mieliśmy też auty i rzuty rożne. W pierwszej połowie nie mieliśmy żadnego autu na wysokości pola karnego, a w drugiej to się zmieniło, gdyż zmieniliśmy też naszą grę. Po jednym z autów zdobyliśmy bramkę, wcześniej mieliśmy sytuację "sam na sam" - podkreślił Ojrzyński.

- Zdobyliśmy 1 punkt i trzeba go szanować, bo od ponad 20 dni gramy co 3-4 dni. Do tego dochodzą dojazdy. Górnik ma młodszą drużynę, bardziej witalną, ale dziś w drugiej połowie nie było tego widać. Mamy 1 punkt i gramy dalej - skwitował Ojrzyński.

 

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Arka Gdynia

 

Ojrzyński: Trzeba szanować ten punkt
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji