Ze Manuel zadowolony z debiutu w Wiśle

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 13 Sierpień 2017 17:17
- Bardzo się cieszę z debiutu, tym bardziej że zwyciężyliśmy w ważnym starciu. Wszyscy w szatni bardzo skupialiśmy się na tym spotkaniu i chcieliśmy dać kibicom prezent. Zagranie pierwszego meczu w nowym klubie przy ponad dwudziestu tysiącach widzów to absolutnie wspaniałe przeżycie - powiedział Ze Manuel, zawodnik Wisły Kraków po starciu derbowym.

- Po przybyciu do Krakowa odbyłem długą rozmowę ze sztabem szkoleniowym. Dzięki temu wiedzą w jakiej fazie przygotowań jestem i jak dużo mogę dać drużynie. Zrobiłem wszystko, by być gotowym na ten mecz i wspomóc kolegów - przyznał zawodnik, który na murawie pojawił się w drugiej odsłonie meczu.

- Czuję się swobodnie na wszystkich pozycjach w ataku. Teraz muszę złapać trochę rutyny, zgrać się z zespołem. Postaram się wykonać wszystkie polecenia trenera i jak najszybciej wejść w odpowiedni rytm - skwitował nowy napastnik Białej Gwiazdy.

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Wisła Kraków
foto: Łukasz Skwiot
Ze Manuel zadowolony z debiutu w Wiśle
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji