Głowacki: Carlitos wziął sprawy w swoje nogi

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 13 Sierpień 2017 14:22
- Było trudno. Zwłaszcza grając w derbach u siebie, kiedy wynik jest niekorzystny - powiedział po meczu z Cracovią Arkadiusz Głowacki. Kapitan "Białej Gwiazdy" był zadowolony z odwrócenia losów zawodów i odniesienia ważnego derbowego zwycięstwa.
Arkadiusz Głowacki wie, ile znaczy zwycięstwo w derbach (fot. Łukasz Skwiot)


Wisła długo przegrywała z lokalnym rywalem, jednak w końcówce zdołała go dogonić i zapewnić sobie wygraną, która dał im awans na pierwsze miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. - Proszę sobie wyobrazić, co czują zawodnicy, kiedy nic nie chce się udać. W pewnym momencie Carlitos wziął sprawy w swoje nogi i odwrócił losy tego meczu - kontynuował Głowacki.


- To starcie kosztowało nas sporo nerwów. Z początku nie wyglądało to z naszej strony dobrze. Nie było tak, jak chcieliśmy. Mieliśmy założenia, których nie udało się zrealizować. To był nasz największy problem, ale do końca wierzyliśmy i udało się - dodał.

Głowacki jak mało kto wie, co oznacza zwycięstwo w derbach, tak dla piłkarzy jak kibiców. - Wiemy, że w tym starciu mogło się wydarzyć wszystko i niekoniecznie wynik musiał być na naszą korzyść. Trudno powiedzieć, że to jest przypadek, skoro któryś raz udaje nam się w podobnych okolicznościach wygrać. Chcemy zawsze grać do końca i walczyć o zwycięstwo - zakończył.

Wisła Kraków dzięki wygranej nad Cracovią awansowała na fotel lidera tabeli.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Wisła Kraków SA
Głowacki: Carlitos wziął sprawy w swoje nogi
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji