Będzie komplet na meczu Górnika Zabrze?

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 13 Sierpień 2017 08:16
Moda na oglądanie Górnika Zabrze trwa w najlepsze. Klub poinformował, że sprzedał już ponad 20 tysięcy biletów na niedzielny mecz ligowy z Arką Gdynia.
Kibice Górnika Zabrze ponownie wypełnią swój stadion po brzegi (fot. Łukasz Skwiot)Przypomnijmy, że Górnik to beniaminek ekstraklasy, do której wrócił po rocznym pobycie w I lidze. Jego dwa pierwsze spotkania na stadionie przy Roosevelta (z Legią Warszawa i Wisłą Kraków) zebrały ponad dwudziestotysięczną widownię i podobnie będzie podczas starcia z Arką.

Obie drużyny spisują się od początku rozgrywek bardzo dobrze. Górnik w czterech spotkaniach zdobył siedem punktów (wygrał zdecydowanie oba mecz na swoim terenie - red.), natomiast Arka ma w dorobku zaledwie jedno "oczko" mniej.

Wiemy już, że niedzielny mecz w wysokości trybun przy Roosevelta zobaczy ponad 20 tysięcy widzów. Czy i tym razem kibice poniosą Górnika do zwycięstwa?


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Górnik Zabrze
Będzie komplet na meczu Górnika Zabrze?
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji