"To był fantastyczny wieczór"

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 13 Sierpień 2017 08:06
- Był to fantastyczny wieczór. Po raz pierwszy przeżywałem derby w Krakowie - powiedział po spotkaniu z Cracovią Kiko Ramirez. Prowadzona przez niego "Biała Gwiazda" pokonała w sobotni wieczór swojego lokalnego rywala i awansowała na pierwsze miejsce w Lotto Ekstraklasie.
Wisła Kraków awansowała na pozycję lidera ekstraklasy (fot. Łukasz Skwiot)Szkoleniowiec Wisły wie jakie znaczenie ma zwycięstwo w derbach i co pokonanie Cracovii możne oznaczać dla dalszej części sezonu. - Ten wieczór dedykuje swoim piłkarzom, którzy przeszli przez wiele kłopotów, by wygrać ten mecz. Ta wygrana była nam bardzo potrzebna - dodał.

- Kluczowa w naszej grze była 70 minuta, czas, w którym rywal zaczyna być podmęczony, dokonują się zmiany w ustawieniu. I tym razem właśnie wtedy przejęliśmy kontrolę nad meczem - dodał Ramirez.

Trener odniósł się także do występów poszczególny zawodników i nie omieszkał wystawić laurki Carlitosowi, bohaterowi meczu. - Carlitos to z kolei bardzo dobry gracz, najważniejszy był dla niego mecz w Szczecinie. Przełamał się tam, poczuł dobrą atmosferę w drużynie, która tylko pomaga mu w grze - zakończył.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Wisła Kraków
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji