Guilherme może zapomnieć o podwyżce

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 12 Sierpień 2017 16:16
Czy Guilherme przedłuży swój kontrakt z Legią Warszawa? A może stołeczny klub zdecyduje się na sprzedaż Brazylijczyka, który ma jeszcze kilka miesięcy do końca swojej umowy? Rąbka tajemnicy w tej sprawie ujawnił Dariusz Mioduski.
Guilherme może zapomnieć o podwyżce bez lepszej gry (fot. Cezary Musiał)Kontrakt Guilherme z Legią obowiązuje jedynie do końca roku, a piłkarz oczekuje od klubu podwyżki swojego uposażenia. Nie byłoby w tym niczego niezwykłego, gdyby nie fakt, że pomocnik prezentuje raczej przeciętną formę i nie daje swoim szefom argumentów do zwiększanie poborów.

Mioduski dał jasno do zrozumienia, że bez lepszej gry, Guilherme może zapomnieć o podwyżce. - Gui, i nie tylko on, powinien się koncentrować na grze. Gdyby prezentował się fenomenalnie, miałbym problem. Teraz problem ma Brazylijczyk. Potrzebujemy piłkarzy, którzy robią różnice. On ma przebłyski, a chce zarabiać jak ten, który tę różnicę faktycznie robi - powiedział prezes "Wojskowych".

- Jeśli kontrakt jest dla niego ważniejszy, niż gra, to priorytet nie jest odpowiedni. Większość piłkarzy, po pół roku dobrej gry, chce większych pieniędzy. Gdy idzie gorzej, nikt nie pomyśli o mniejszej kwocie. Tak to już jest - dodał.

26-latek wystąpił już w tym sezonie w jedenastu meczach na wszystkich frontach. W tym czasie udało mu się strzelić trzy gole i zapisać na swoim koncie dwie asysty.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Guilherme może zapomnieć o podwyżce
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji