Legia szuka nowego stopera za granicą

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 12 Sierpień 2017 16:06
Kadra Legii Warszawa na sezon 2017-18 nie jest jeszcze definitywnie zamknięta. Prezes klubu, Dariusz Mioduski zdradził, że cały czas rozgląda się za wzmocnieniami, a jeszcze przed końcem letniego okienka transferowego na Łazienkowską może trafić nowy stoper.
Dariusz Mioduski szuka nowego stopera poza granicami Polski 


Mistrz Polski nie prezentuje się na początku nowej kampanii zbyt okazale i nic dziwnego, że trener Jacek Magiera czeka na wzmocnienia. Nowy graczy potrzeba szczególnie w formacji obronnej, tym bardziej, że poważnej kontuzji nabawił się Jakub Czerwiński, którego czeka nawet trzymiesięczna przerwa w grze.


Co o tym wszystkim sądzi wspomniany Mioduski? Kto znajduje się aktualnie na liście życzeń stołecznego klubu? - Szukamy stopera, ale wątpię, że będzie to Polak. Nie chcę zdradzać regionów, z których są kandydaci. Chodzi nam o gracza, który doda jakości. Myślę, że będzie to ostatni transfer w tym okienku transferowym - powiedział prezes, cytowany przez "Legia.net".

Sternik Legii dał również jasno do zrozumienia, że są niewielkie szanse na to, by z Łazienkowską pożegnał się Michał Pazdan. Jedyną możliwością, by reprezentant Polski zmienił otoczenie jest wyłożenie przez potencjalnego kupca kwoty 2,5 miliona euro, która jest zapisana w jego umowie jako klauzula odstępnego.

Wiadomo również, że do Warszawy nie zawita Denis Vavro, o którym wspominały niedawno niektóre media. - Na pewno nie myślimy o Denisie Vavro z MSK Żilina. Powód jest prosty - Słowak ma problem z kontuzją - zakończył Mioduski.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Legia szuka nowego stopera za granicą
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji