Magiera: Mamy komfort spokojnej pracy

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 12 Sierpień 2017 08:53

Piąta kolejka Lotto Ekstraklasy rozpoczęła się do wygranej 3:1 Legii Warszawa nad Piastem Gliwice. Po piątkowym spotkaniu trener Wojskowych, Jacek Magiera, nie ukrywał zadowolenia z postawy swojej drużyny.

Foto: C. Musiał

Dwa miesiące przerwy Guilherme - KLIKNIJ!

- To było bardzo ważne zwycięstwo. W pierwszej części kluczowym momentem było szybkie otwarcie wyniku. W drugiej za coś takiego uznaję wybicie piłki z pustej bramki przez Michała Pazdana. Potem dwa gole strzelone w krótkim odstępstwie czasu zadecydowały o naszej wygranej. To było w pełni zasłużone zwycięstwo. Wiele rzeczy mogło się dziś podobać, przede wszystkim dobre zmiany oraz wykreowanie kilku klarownych okazji. Ten mecz możemy zapisać na plus – powiedział Magiera. - Dzisiaj cieszymy się ze zwycięstwa, mamy pięć dni do następnego spotkania, co daje nam komfort spokojnej pracy do czwartku – dodał 40-letni szkoleniowiec.

Po pięciu rozegranych meczach Legia ma na koncie siedem punktów. Taki dorobek aktualnie daje stołecznemu zespołowi szóste miejsce w ligowej tabeli.

Najświeższe doniesienia z Ekstraklasy na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Już w najbliższy czwartek mistrzów Polski czeka pierwsze starcie z mołdawskim Sheriffem Tyraspol w ramach IV rundy eliminacji Ligi Europy. Spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie, a jego początek zaplanowano na godzinę 20:45.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Legia Warszawa

Magiera: Mamy komfort spokojnej pracy
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji