"Nie będę ukrywał, to był dla nas bardzo trudny mecz"

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 16 Lipiec 2017 21:23
- Nie będę tego ukrywał - to był dla nas bardzo trudny mecz - powiedział po spotkaniu z Bruk-Betem Termalica Nieciecza Ireneusz Mamrot. Szkoleniowiec Jagiellonii Białystok nie miał wątpliwości, że jego piłkarze czuli w nogach trudny starcie z azerską Gabalą w eliminacjach Ligi Europy.- Weszliśmy w pierwszą połowę troszeczkę ospale. Widać było, że dopiero w piątek nad ranem wróciliśmy z Azerbejdżanu. Nie wszyscy zawodnicy zdołali się do końca zregenerować - kontynuował.

Mamrot miał powody do zadowolenia, ponieważ Nieciecza to bardzo trudny teren, na którym wielu traciło punkty. -  Z każdą minutą wyglądało to coraz lepiej, choć w pierwszej połowie troszeczkę szczęścia było po naszej stronie. Gospodarze dwu- czy trzykrotnie nam poważnie zagrozili, ale na drugą połowę wyszliśmy już bardzo fajnie - dodał.

- Szybko strzeliliśmy bramkę spowodowała to, że mogliśmy pograć szybkim atakiem. Wiadomo, że do tego elementu można mieć trochę zastrzeżeń, bo kilka sytuacji mogliśmy rozwiązać lepiej, ale wygraliśmy ten mecz i to jest dla mnie najważniejsze. Gratulacje dla mojej drużyny, że po ciężkim spotkaniu w Baku dzisiaj również potrafiła zapunktować - zakończył.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. jagiellonia.pl
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
11 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji