Ojrzyński: Nie było nam łatwo

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 16 Lipiec 2017 18:27
- Chcieliśmy wygrać i chłopaki to osiągnęli. Brawa dla nich i dla kibiców - dziś była ich dwucyfrowa liczba. Nie było nam łatwo w tym meczu. Mogliśmy rozpocząć świetnie, ale Wrąbel obronił strzał Grzegorza Piesio - powiedział po zwycięstwie Arki nad Śląskiem Leszek Ojrzyński.

- W przerwie przeprowadziliśmy jedną zmianę. W drugiej części skopiowaliśmy bramkę z Pucharu Polski. Dośrodkował spod linii bocznej Marciniak, a tym razem celnie strzelił głową Kun. Trzy punkty na początek są bardzo ważne, bo ciężka liga przed nami. Plan przed meczem był nieco inny. Myśleliśmy o innych zmianach, ale sytuacja na boisku zmieniła te plany. Gratulacje jeszcze raz dla drużyny. Pracujemy dalej, bo jest nad czym pracować - przyznał szkoleniowiec gdyńskiej drużyny.

- Oczekiwałem więcej od Marcusa i stąd zmiana w przerwie. Pamiętam jednak, że chociażby w Warszawie grał dobrze. Rywalizacja jest duża. Będzie się zdarzało, że dokonamy zmian już w przerwie. Do przerwy gra była zbyt apatyczna. Było parno i to też wpływało na zawodników - skwitował Ojrzyński.

 

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Arka Gdynia
foto: Łukasz Skwiot

 

Ojrzyński: Nie było nam łatwo
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji