Kosecki: Potrzebujemy więcej czasu

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 16 Lipiec 2017 17:46
- Potrzebujemy więcej czasu, nie próbujmy przekonywać, że tak nie jest. Każdy dał dziś z siebie 100%, ale to nie wystarczyło. Liczy się to, co w sieci - powiedział Jakub Kosecki po porażce Śląska Wrocław z Akrą Gdynia.

- Nie jest to żadna wymówka ani szukanie usprawiedliwień. Chcieliśmy wygrać, z takim założeniem tu przyjechaliśmy. Nie udało się, ale wiemy, czego nam brakuje. Nie można spuścić głowy, tylko wyciągnąć konsekwencje z pierwszego tak poważnego sprawdzianu naszej drużyny. Trzeba zrobić wszystko, by w następnym spotkaniu, w derbach, zwyciężyć - podkreślił Kosecki.

- Każdy doskonale wie, że potrzebujemy więcej czasu. Nie chcemy wszystkim na siłę udowadniać i przekonywać, że nie brakuje nam czasu na zgranie. Potrzebujemy go, wiemy, że mamy zespół, który potrafi grać w piłkę o wiele lepiej niż dzisiaj. Umiemy grać na jeden czy dwa kontakty, szybciej operować piłką, robić różnicę akcjami indywidualnymi. Do tego dążymy, by stworzyć sobie przestrzeń, ograć rywala 1 na 1. Dziękuję kolegom, bo wiem, że każdy dał z siebie sto procent. Szkoda, że to dziś nie wystarczyło - skwitował "Kosa".

Śląsk przegrał w Gdyni z Arką 0:2.

gmar, PilkaNozna.pl
źródło: Śląsk Wrocław
foto: Łukasz Skwiot
Kosecki: Potrzebujemy więcej czasu
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji