Kapitan odchodzi z Zagłębia Lubin

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Poniedziałek, 19 Czerwiec 2017 15:15
Dorde Cotra rozwiązał z Zagłębiem Lubin kontrakt, który wygasał za 11 dni. Serb w minionym sezonie był kapitanem "Miedziowych".
Dorde Cotra gra w Polsce od sześciu i pół roku (fot. Łukasz Skwiot)

Zagłębie poinformowało, że chciało przedłużyć kontrakt z Serbem, ale ten nie przyjął propozycji klubu. Być może wpływ na to miała sytuacja z końcówki sezonu, gdy Cotra stracił miejsce w składzie na rzecz Daniela Dziwniela. Gdyby kapitan Zagłębia grał regularnie do końca rozgrywek, to jego dotychczasowa umowa zostałaby automatycznie przedłużona, prawdopodobnie na lepszych warunkach, niż ostatnio proponowane przez lubinian.


Cotra za porozumieniem stron rozwiązał więc kontrakt z klubem. Dokonanie tego na 11 dni przed końcem umowy może sugerować, że Serb dogadał się z klubem grającym w pierwszej rundzie europejskich pucharów, która rozegrana zostanie jeszcze w czerwcu. Rozwiązanie kontraktu sprawiłoby więc, że nowa drużyna mogłaby zakontraktować Cotrę i zgłosić go już na pierwszy mecz. Bardziej prawdopodobny jest jednak transfer Serba do Śląska Wrocław.

Dorde Cotra jest 32-letnim lewym obrońcą, który w Zagłębiu rozegrał 123 mecze ligowy, w których zdobył trzy gole. W ubiegłym sezonie awansował z klubem do III rundy eliminacji Ligi Europy. Wcześniej grał m.in. w Polonii Warszawa i Vojvodinie Nowy Sad.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: Zagłębie Lubin
Kapitan odchodzi z Zagłębia Lubin
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji