"To najlepszy trener, z jakim pracowałem"

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 18 Czerwiec 2017 16:34

Mario Situm jest jednym z czterech nowych piłkarzy sprowadzonych do tej pory przez Lecha Poznań w trakcie letniej przerwy w rozgrywkach. 25-letni pomocnik to dobry znajomy trenera Nenada Bjelicy – z obecnym szkoleniowcem Kolejorza spotkał się podczas gry we włoskiej Spezii Calcio.

Trzech graczy z Ekstraklasy w kadrze Estonii - KLIKNIJ!

- Poznaliśmy się, gdy trafiłem do Włoch i grałem w Spezii, której był trenerem. To świetny człowiek. Dla każdego z zawodników jest przyjacielem, każdy może na niego liczyć. Żyje drużyną i z drużyną. Chce jej pomóc. Jeśli masz problem, to wiesz że możesz z nim o tym porozmawiać. To świetny trener, który rozumie futbol. Ma do tego świetne treningi – powiedział Situm. - Bjelica grał w wielu krajach. Nie tylko w Chorwacji, ale Niemczech, Austrii i Hiszpanii. Dzięki temu, że był piłkarzem, to wie, jak zespół pracuje w czasie meczu, jak myśli. To najlepszy trener, jakiego spotkałem w trakcie swojej piłkarskiej kariery – dodał Chorwat.

Situm trafił do Poznania na zasadzie rocznego wypożyczenia z Dinama Zagrzeb. Lech zagwarantował sobie również prawo do wykupienia 25-letniego piłkarza po zakończeniu okresu wypożyczenia.

Najświeższe doniesienia z Ekstraklasy na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

W styczniu Mario Situm zadebiutował w reprezentacji Chorwacji, zaliczając występy w towarzyskich meczach z Chile oraz Chinami. Pomocnik był powołany do kadry już w czerwcu 2015 roku na sparing z Gibraltarem, jednak wówczas nie pojawił się na boisku.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Lech Poznań

 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji