Lech czeka na dokumenty Rakelsa - Ekstraklasa - Wydarzenia

Lech czeka na dokumenty Rakelsa

Drukuj
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 18 Czerwiec 2017 15:30

Lech Poznań wciąż nie może zgłosić Denissa Rakelsa do eliminacji Ligi Europy. Kolejorz musi czekać na przesłanie z angielskiego Reading niezbędnych dokumentów dotyczących łotewskiego piłkarza.

Foto: W. Sierakowski

Trzech graczy z Ekstraklasy w kadrze Estonii - KLIKNIJ!

W piątek Rakels pomyślnie przeszedł w Poznaniu testy medyczne. Dzień później 24-letni napastnik ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Lechem: zostanie do Kolejorza wypożyczony na rok, a klub zapewni sobie prawo do pierwokupu zawodnika.

Umowa nie może jednak jeszcze wejść w życie, a co za tym idzie Lech nie ma prawa do zgłoszenia Denissa Rakelsa do rozgrywek Ligi Europy. Wynika to z faktu, że poprzedni klub Łotysza nadal nie przesłał do Poznania stosownych dokumentów. Kiedy angielskie Reading dopełni formalności, wówczas napastnik już oficjalnie zostanie nowym zawodnikiem Lecha.

Najświeższe doniesienia z Ekstraklasy na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Czas na zgłoszenie listy zawodników do eliminacji europejskich pucharów mija w poniedziałek o północy. Kolejorz rozpocznie zmagania w Lidze Europy już od pierwszej rundy kwalifikacyjnej, a swojego rywala na tym etapie rozgrywek pozna 19 czerwca.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Lech Poznań

Lech czeka na dokumenty Rakelsa
 
Podziel się newsem
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji