Syn właściciela trenuje z Koroną

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Niedziela, 18 Czerwiec 2017 11:40
Fabian Burdenski wziął udział w pierwszym treningu Korony Kielce przed nowym sezonem. 25-letni Niemiec jest synem właściciela klubu.

W połowie kwietnia Dieter Burdenski został właścicielem Korony Kielce. Niemiecki przedsiębiorca i były bramkarz reprezentacji Niemiec wykupił 72% akcji klubu. Współwłaścicielem posiadającym pozostałe udziały jest Gmina Kielce.

Niemiec szybko rozpoczął wprowadzanie swoich rządów w klubie. Prezesem klubu został Krzysztof Zając, a trenera Macieja Bartoszka zastąpił Gino Lettieri. Teraz do klubu dołączył także Fabian Burdenski. 25-letni obrońca na razie tylko trenuje z drużyną, ale niewykluczone, że dołączy do niej na stałe.

Fabian Burdenski jest byłym graczem Wisły Kraków. W sezonie 2013/2014 "Białą Gwiazdę" prowadził Franciszek Smuda, który świetnie zna Dietera Burdenskiego i dał szansę jego synowi. Obrońca w Lotto Ekstraklasie rozegrał jednak tylko osiem meczów. Tym samo spotkań rozegrał przez trzy kolejne lata łącznie. Najpierw nie zdołał zadebiutować w FSV Frankfurt, a następnie został wypożyczony do Rot-Weiss Erfrut, gdzie zagrał po jednym meczu w pierwszej drużynie i rezerwach. W sezonie 2016/2017 Burdenski wrócił do FSV Frankfurt i zagrał w sześciu meczach trzeciej ligi.

W pierwszym treningu Korony po letniej przerwie uczestniczył także Nika Kaczarawa, 23-letni napastnik FK Rostów, który ostatnio wypożyczony był do cypryjskiego AS Ethnikós Achnas.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: 90minut.pl
Syn właściciela trenuje z Koroną
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji