Kolejny piłkarz wzmocni Zagłębie Lubin?

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 17 Czerwiec 2017 19:06
Trwa transferowa ofensywa Zagłębia Lubin. Jak wynika z informacji "Przeglądu Sportowego", kolejnym zawodnikiem, który wzmocni ekipę "Miedziowych" przed startem nowego sezonu będzie Bartłomiej Pawłowski.
Gdzie w zbliżającym się sezonie będzie występował Bartłomiej Pawłowski? (fot. Łukasz Skwiot)Zagłębie jest w ostatnich dniach niezwykle aktywne na rynku transferowym. Zespół w Lubina wzmocnili już Adam Matuszczyk i Jakub Świerczok, ale to wcale nie koniec. Śladem wyżej wymienionej dwójki ma podążyć także wspomniany Pawłowski, który jest aktualnie piłkarzem Lechii Gdańsk.

24-latek trafił do Lechii w lecie 2014 roku, jednak od tego czasu nie udało mu się wywalczyć miejsca w podstawowym składzie. Pawłowski był wypożyczany do Zawiszy Bydgoszcz oraz Korony Kielce, a podczas minionego sezonu wystąpił on na wszystkich frontach w zaledwie siedmiu meczach.

Umowa Bartłomieja Pawłowskiego z Lechią wygasa wraz z końcem czerwca i wszystko wskazuje na to, że klub nie zaoferuje mu jej prolongaty. W takim wypadku skrzydłowy będzie mógł zmienić pracodawcę na zasadzie wolnego transferu.gar, PiłkaNożna.pl
źr. Przegląd Sportowy
Kolejny piłkarz wzmocni Zagłębie Lubin?
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
7 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji