Ojrzyński: Po prostu wstyd

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Piątek, 19 Maj 2017 21:44
Arka Gdynia jest w bardzo słabej sytuacji. Beniaminek przegrał dzisiaj na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 4:1 i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. - Mogę podsumować to spotkanie jednym słowem - wstyd - powiedział po meczu trener zdobywcy Pucharu Polski, Leszek Ojrzyński.


- Wiem doskonale, że mogliśmy wygrać ten mecz. Prowadzimy 1-0, presja jest na drużynie gospodarzy, a my sobie gramy w poprzek zamiast zdobywać teren. Zamiast wybić piłkę, chcemy ją przyjmować i nakręcaliśmy gospodarzy. Rozdawaliśmy prezenty - przyznał otwarcie trener.

- W szatni powiedzieliśmy sobie, że możemy to odrobić. W trzy minuty stworzyliśmy dwie sytuacje i powinno być 3:3, ale to nie był nasz dzień. Tak się nie gra w ekstraklasie. Były dziury w środku pola - dodał.


Ojrzyński nie ukrywał, że jego zespół czeka teraz bardzo trudne zadanie, aby utrzymać się w ekstraklasie. - Mamy jeszcze dwa mecze, ale nawet jeśli je wygramy to możemy spaść. Dzisiaj mieliśmy dużą szansę, a pokpiliśmy sprawę. Jutro przyjdzie czas na analizę i wytłumaczymy sobie pewne rzeczy. Trzeba się modlić, pracować i liczyć na wygrane.

pgol, PilkaNozna.pl
źr. Śląsk Wrocław
Ojrzyński: Po prostu wstyd
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji