Problemy Cracovii przed meczem z Ruchem

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Piątek, 19 Maj 2017 08:55

Już w piątkowy wieczór Cracovia rozegra mecz z Ruchem Chorzów w ramach 35. kolejki Lotto Ekstraklasy. Przed tym bardzo ważnym spotkaniem krakowski zespół ma jednak kłopoty kadrowe.

Foto: Łukasz Skwiot

Wisła P. i Jagiellonia wymieniły się piłkarzami - KLIKNIJ!

Kontuzjowany od dłuższego czasu Miroslav Covilo na razie trenuje indywidualnie i nie jest gotowy do gry z Ruchem. Przeciwko Niebieskim nie wystąpią także Jakub Cunta i Hubert Adamczyk, którzy również nie ćwiczą z całym zespołem.

Trener Jacek Zieliński nie będzie mógł skorzystać z Deleu. Doświadczony obrońca w dalszym ciągu narzeka na uraz mięśnia przywodziciela.

Pod znakiem zapytania stoi za to występ Huberta Wołąkiewicza. 31-letni defensor zmaga się ze stanem zapalnym ścięgna Achillesa. - Robimy wszystko, aby postawić Huberta na nogi – powiedział trener Zieliński.

Dobrą wiadomością dla kibiców Pasów jest to, że w starciu z Ruchem będzie mógł wystąpić Jakub Wójcicki. Tego zawodnika zabrakło w kadrze Cracovii na trzy ostatnie mecze ligowe.

Spotkanie pomiędzy Cracovią a Ruchem Chorzów będzie miało duże znaczenie dla losów walki o utrzymanie w Lotto Ekstraklasie. Drużyna Jacka Zielińskiego ma w tej chwili cztery punkty przewagi nad zamykającym ligową tabelę Ruchem.

Najświeższe doniesienia z Ekstraklasy na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Mecz w Krakowie zostanie rozegrany w piątek o godzinie 20:30.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Cracovia

Problemy Cracovii przed meczem z Ruchem
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji