Napastnik Arki rozwiązał kontrakt

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 18 Maj 2017 18:25
Arka Gdynia skróciła wypożyczenie Josipa Barisicia z Piasta Gliwice.
Kibice Arki nie zdążyli pokochać chorwackiego napastnika (fot. Łukasz Skwiot)

Arka poinformowała o rozwiązaniu kontraktu z Barisiciem za porozumieniem stron. 30-letni napastnik był wypożyczony do klubu do końca sezon, ale w kwietniu odniósł kontuzję mięśnia łydki, przez co będzie musiał pauzować jeszcze przez kilka tygodni. W Arce i tak więc już by nie zagrał.

- Obie strony zapewne są rozczarowane. My liczyliśmy na zawodnika, który w poprzednich klubach zaliczał asysty i strzelał bramki. Jedną z głównych przyczyn decydujących o braku oczekiwanych efektów były kontuzje, które go nie ominęły - powiedział dyrektor sportowy Arki, Edward Klejndinst.


Josip Barisić wraca zatem na Śląsk, gdzie będzie przechodził rehabilitację, a potem rozpocznie przygotowania do kolejnego sezonu z Piastem Gliwice.

Chorwacki napastnik w Polsce gra od początku 2015 roku. Najpierw dobrze radził sobie w Zawiszy Bydgoszcz, a w poprzednich rozgrywkach udanie występował w Piaście. Trwający sezon jest jednak dla niego rozczarowaniem. W drużynie z Gliwic rozegrał 13 meczów w Lotto Ekstraklasie i zdobył jedną bramkę, a dla Arki strzelił jednego gola w siedmiu spotkaniach.

band, PilkaNozna.pl
Źródło: Arka Gdynia
Napastnik Arki rozwiązał kontrakt
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji