Moskal: Mam pretensje do moich piłkarzy

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 18 Maj 2017 10:22
Kazimierz Moskal nie należał do najbardziej zadowolonych ludzi po środowym meczu z Bruk-Betem Termalica Nieciecza. Jego Pogoń Szczecin tylko zremisowała na własnym boisku, dając sobie wydrzeć z rąk zwycięstwo w samej końcówce.
Kazimierz Moskal nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych"Portowcy objęli prowadzenie w 76. minucie za sprawą trafienia Dawid Korta, jednak nie udało się im dowieźć wygranej do samego końca. Kilka chwil przed zakończeniem meczu do remisu doprowadził Vladislavs Gutkovskis.

-  Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Mam duże pretensje o to, że gdy strzeliliśmy to powinniśmy to utrzymać do końca. Z boku wygląda to tak, jakby sezon się dla nas skończył. Składa się na to jednak wiele czynników - powiedział Moskal.

Po meczu z Bruk-Betem Termalica, Pogoń plasuje się na siódmym miejscu w tabeli, cały czas licząć się w walce nawet o piątą lokatę. Strata "Portowców" do piątej Korony Kielce to zaledwie trzy "oczka".


gar, PiłkaNożna.pl
źr. pogonsportnet.pl
Moskal: Mam pretensje do moich piłkarzy
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji