Kownacki: Legia była zdecydowanie lepsza (wideo)

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 18 Maj 2017 08:27
- Chcieliśmy wygrać, a w najgorszym razie zremisować. Nie udała się jednak ani jedna, ani druga rzecz - powiedział po meczu z Legią Warszawa Dawid Kownacki. Jego Lech Poznań rozegrał przeciętne zawody i zasłużenie przegrał przy Łazienkowskiej.
Kownacki nie miał żadnych wątpliwości, że Legia była lepszym zespołem (fot. Łukasz Skwiot)"Kownaś" wskoczył do podstawowego składu Lecha w miejsce Marcina Robaka. Taka decyzja trenera była zaskoczeniem, gdyż na ławce rezerwowych usiadł najlepszy strzelec zespołu, a do gry wpuszczony został napastnik, który w ostatnich tygodniach miał dość poważne problemy ze zdobywaniem bramek.

- Legia wygrała zasłużenie i nie ma się co oszukiwać. Rywal grał lepiej, a my nie potrafiliśmy sobie stworzyć ani jednej klarownej sytuacji. Ciągle jednak wierzymy i będziemy wierzyć do samego końca - dodał.

- Przed nami jeszcze trzy mecze i dziewięć punktów do podniesienia z boiska. To bardzo dużo. A kto jest teraz faworytem do mistrzostwa? Nie mnie to oceniać - zakończył.


PiłkaNożna.pl
Kownacki: Legia była zdecydowanie lepsza (wideo)
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji