"Odjidja-Ofoe? Nie wiedzieliśmy jak przeciwko niemu grać"

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 18 Maj 2017 07:25
Nenad Bjelica przyznał się po meczu z Legią Warszawa do pewnej bezradności. Szkoleniowiec Lecha Poznań powiedział po porażce przy Łazienkowskiej, że nie potrafił znaleźć recepty na dobrze dysponowanego Vadisa Odjidję-Ofoe.
"Kolejorz" nie potrafił znaleźć recepty na Odjidję-Ofoe (fot. Cezary Musiał)


Lider Legii od początku meczu spisywał się bardzo dobrze i sprawiał obrońcom Lecha mnóstwo problemów. Belg wpisał się na listę strzelców, a po końcowym gwizdku został wybrany najlepszym piłkarzem spotkania.

- Gratulacje dla Legii. Wygrali zasłużenie, mieli więcej szans i grali lepiej w tym spotkaniu. Teraz idziemy dalej, mamy jeszcze trzy mecze, które chcemy wygrać - powiedział Bjelica.


- Rywale mieli zawodnika, który nie pasuje do tej ligi. Chodzi o Odjidję Ofoę, który wyrasta ponad naszą ekstraklasę. Nie wiedzieliśmy jak grać przeciwko niemu. Byliśmy słabsi od rywala - kontynuował.

Bjelica skomentował również kwestię posadzenia na ławce rezerwowych Marcina Robaka, najlepszego strzelca zespołu. W jego miejsce zagrał Dawid Kownacki, który nie potrafił jednak poradzić sobie z obrońcami Legii. - W tym tygodniu mamy trzy spotkania, dlatego zdecydowałem się postawić na Dawida Kownackiego od pierwszej minuty, a nie na Marcina Robaka - dodał.

- Drużyna nie grała na tym poziomie, co ostatnio. Odpowiedź na ostatnią porażkę z Arką Gdynia była dobra, dlatego myślę, że na tą przegraną odpowiemy na boisku. Wiadomo, że psychicznie jest ciężko, ale ta drużyna już wcześniej pokazała charakter - zakończył. 


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lech Poznań
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji