Smuda: To będzie rzeźnia

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Piątek, 21 Kwiecień 2017 11:31
W sobotę Górnik Łęczna zmierzy się z Wisłą Kraków, a mecz ten będzie szczególny dla Franciszka Smudy, który zmierzy się ze swoim byłym klubem. Trener ostatniego zespołu ekstraklasy liczy na dobry występ swoich piłkarzy i postawienie kolejnego kroku w wyścigu po utrzymanie.
Franciszek Smuda wie, że walka rozstrzygnie się w rundzie finałowejSmuda zamierza pokonać Wisłę, jednak jego zdaniem, kwestia utrzymania i tak rozstrzygnie się podczas rundy finałowej. - I tak wszystko rozstrzygnie się w siedmiu meczach, które będą do rozegrania w rundzie finałowej. To będzie rzeźnia - powiedział były selekcjoner.

- Na razie chcieliśmy trzymać kontakt punktowy z drużynami, które są przed nami, chcieliśmy uzbierać jak najwięcej punktów i dlatego mecz z Wisłą będzie dla nas bardzo ważny. Jednak najważniejsze spotkania czekają nas dopiero nieco później - dodał.

- Mam dobrych chłopaków w drużynie, potrafią grać w piłkę i wierzę, że oni obronią ekstraklasę dla Łęcznej. A w sobotę, tak jak powiedziałem wcześniej, niech będzie przede wszystkim dobry mecz. Niech się coś dobrego wydarzy na boisku - zakończył.

Górnik Łęczna zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy mając w dorobku 27 punktów. Do bezpiecznej strefy piłkarze Smudy tracą trzy "oczka".


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Gazeta Krakowska
Smuda: To będzie rzeźnia
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji