Bez porozumienia w sprawie nowej umowy Guilherme

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Piątek, 21 Kwiecień 2017 08:26
Trwa impas w rozmowach na temat nowego kontraktu Guilherme. Obecna umowa Brazylijczyka z Legią Warszawa obowiązuje jedynie do końca roku i wciąż nie wiadomo, czy zostanie przedłużona.
Co dalej z Guilherme? (fot. Łukasz Skwiot)Jak wynika z informacji serwisu "Legia.net", przedstawiciel interesów piłkarza przebywał ostatnio w Polsce. W poniedziałek gościł on na trybunach stadionu przy Łazienkowskiej, gdzie obejrzał starcie Legii z Koroną Kielce, a we wtorek pojawił się na rozmowach w klubie, z których jednak nie wynikło nic konkretnego.

Menedżer Guilherme ma ponownie pojawić się w Warszawie w maju i wtedy po raz kolejny zasiąść z włodarzami Legii do rozmów o przedłużeniu kontraktu swojego klienta.

25-latek należy do grona absolutnie kluczowych zawodników w ekipie "Wojskowych". W obecnym sezonie wystąpił on na wszystkich frontach w 33 spotkaniach, w których strzelił sześć goli i zapisał na swoim koncie siedem asyst.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Legia.net
Bez porozumienia w sprawie nowej umowy Guilherme
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji