Kazaiszwili pożegna się po sezonie z Legią

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 20 Kwiecień 2017 12:16
Waleri Kazaiszwili wraz z końcem sezonu pożegna się z Legią Warszawa - donosi "Przegląd Sportowy". Stołeczny klub nie zamierza korzystać z opcji transferu definitywnego środkowego pomocnika.
Waleri Kazaiszwili po sezonie pożegna się z Legią Warszawa (fot. Cezary Musiał)Przypomnijmy, że 24-latek został wypożyczony do Legii z Vitesse Arnhem w lecie ubiegłego roku. W obecnym sezonie wystąpił on jednak w zaledwie jedenastu meczach Lotto Ekstraklasy i czterech w europejskich pucharach. W tym czasie udało mu się strzelić gola i zapisał na swoim koncie dwie asysty.

Jak wynika z informacji "PS", przy Łazienkowskiej podjęta została decyzja, by nie korzystać z opcji wykupu Gruzina. Taka operacja kosztowałaby Legię aż dwa miliony euro, co uznano za nieopłacalny interes.

Z ekipą "Wojskowych" ma się również pożegnać Tomas Necid. Czech także został do Legii wypożyczony, jednak jego transfer okazał się wielkim niewypałem.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Przegląd Sportowy
Kazaiszwili pożegna się po sezonie z Legią
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji