Czesław Michniewicz mógł objąć Dundee FC

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 20 Kwiecień 2017 10:11
Czesław Michniewicz był przymierzany do objęcia posady menedżera Dundee FC. Szkocki klub szukał trenera, który mógłby uchronić zespół przed degradacją z najwyższej klasy rozgrywkowej.
Czesław Michniewicz znajdował się na liście życzeń Dundee FC (fot. Łukasz Skwiot)Z Dundee pożegnał się niedawno Paul Hartley. Prowadzony przez niego zespół po serii porażek spadł na przedostatnie miejsce w tabeli Scottish Premier League i jest aktualnie jednym z kandydatów do pożegnania się z ligą. W klubie uznali więc, że czas na przeprowadzenie ostrego cięcia w końcu nadszedł.

"Evening Telegraph" donosi, że jednym z kandydatów do objęcia posady menedżer Dundee był właśnie Czesław Michniewicz, którego poza krajem nadal określa się mianem "polskiego Mourinho". Ostatecznie, na Dens Park postawiono na innego fachowca - Neila McCanna, którego umowa ma obowiązywać do końca sezonu.

Przypomnijmy, że Michniewicz prowadził w ostatnich miesiącach Bruk-Bet Termalikę Nieciecza, jednak niedawno został zwolniony. Wcześniej prowadził on takie kluby jak Pogoń Szczecin, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polonia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia czy też Widzew Łódź.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Evening Telegraph
Czesław Michniewicz mógł objąć Dundee FC
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji