Szmatuła i Pietrowski na dłużej w Gliwicach

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Czwartek, 20 Kwiecień 2017 08:06
Dobra informacja dla sympatyków Piasta Gliwice. Kontrakty podstawowych piłkarzy zespołu - Marcina Pietrowskiego i Jakuba Szmatuły zostały w środę automatycznie przedłużone o kolejny sezon.
Jakub Szmatuła na dłużej w Gliwicach (fot. Łukasz Skwiot)Umowy obu zawodników wygasały wraz z końcem obecnej kampanii, jednak po rozegraniu przez nich odpowiedniej liczby meczów, zostały one automatycznie przedłużone. 

- Kontrakty zawodników były tak skonstruowane, że gwarantowały ich automatyczne przedłużenie w przypadku rozegrania przez nich odpowiedniej liczby spotkań, co też nastąpiło - powiedział dyrektor sportowy Piasta Łukasz Piworowicz.

Jakub Szmatuła broni barw "Piastunek" od 2008 roku, z krótką przerwą na półroczne wypożyczenie. Od tego czasu wystąpił on w 141 spotkaniach, a w ubiegłym sezonie wywalczył wraz z kolegami wicemistrzostwo kraju.

Jeśli zaś chodzi o Marcina Pietrowskiego, to ten trafił do Gliwic w 2015 roku i ma na swoim koncie 61 występów dla klubu. Także on był członkiem zespołu, który podczas minionej kampanii sięgnął po srebro w rozgrywkach ligowych.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Piast Gliwice
Szmatuła i Pietrowski na dłużej w Gliwicach
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji