Borysiuk: Lubimy grać na Pogoni

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Środa, 19 Kwiecień 2017 18:08

Lechia Gdańsk wciąż może zakończyć fazę zasadniczą sezonu 2016/17 na pierwszym miejscu w tabeli Lotto Ekstraklasy. Aby tak się stało, drużyna trenera Piotra Nowaka musi wygrać w najbliższą sobotę z Pogonią Szczecin, a także liczyć na porażki Jagiellonii Białystok i Legii Warszawa.

Foto: Łukasz Skwiot

Fornalik: Chcemy długofalowej współpracy - KLIKNIJ!

- Każdy patrzy na tabelę. Punkty straciła Legia, Jagiellonia też i doszliśmy lidera na trzy oczka. Została ostatnia kolejka, ale mamy trudny mecz, gramy z Pogonią, a każdy wyjazd jest dla nas ciężki od dłuższego czasu – powiedział Ariel Borysiuk. - Na pewno trudne wyzwanie przed nami, ale z pewnością jest to też dobry moment, żeby się przełamać. Lubimy grać na Pogoni, często tam wygrywaliśmy, więc z pewnością będziemy tam jechać pełni optymizmu. Koncentrujemy się już w pełni na tym właśnie spotkaniu – dodał 25-letni pomocnik.

W ostatnich latach Lechii rzeczywiście nieźle wiodło się w wyjazdowych meczach z Pogonią. W ciągu trzech lat (licząc od maja 2014 roku) te zespoły czterokrotnie spotykały się na stadionie w Szczecinie – aż trzy z tych meczów zakończyły się zwycięstwami gości z Gdańska.

Najświeższe doniesienia z Ekstraklasy na PilkaNożna.pl - KLIKNIJ!

Najbliższe starcie Pogoni z Lechią, rozgrywane w ramach 30. kolejki Lotto Ekstraklasy, odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00.

kwit, PiłkaNożna.pl

Źródło: Lechia Gdańsk

Borysiuk: Lubimy grać na Pogoni
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji