Zostanie czy odejdzie? Żewłakow wciąż nie podjął decyzji

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 15 Kwiecień 2017 13:33
Wciąż nie wiadomo, czy Michał Żewłakow po zakończeniu sezonu nadal pracował przy Łazienkowskiej. Dyrektor sportowy Legii Warszawa zdradził podczas rozmowy z dziennikiem "Rzeczpospolita", że cały czas zastanawia się nad swoją przyszłością.
Michał Żewłakow nie podjął jeszcze decyzji na temat swojej przyszłości (fot. Łukasz Skwiot)


{zajakwa}
O tym, że Żewłakow mógłby się pożegnać z Legią wspominano po ostatnich zawirowaniach właścicielskich w stolicy. Klub przeszedł w ręce Dariusza Mioduskiego i chociaż "Żewłak" na razie pozostał na stanowisku, to nie wiadomo, czy zdoła je utrzymać na koniec rozgrywek.

-  Jestem lojalny wobec trenera i piłkarzy, bo sezon się jeszcze nie skończył. Powiedziałem prezesowi Dariuszowi Mioduskiemu, że tak naprawdę decyzję podejmę po zakończeniu rozgrywek. Nie jest powiedziane, że muszę w Legii zostać, mam jeszcze kilka tygodni na przemyślenia - powiedział Żewłakow.

Jednym z głównych zarzutów pod adresem byłego reprezentant Polski są nieudane transfery, szczególnie podczas minionej zimy. - Jeśli jest ktoś chętny, mądrzejszy, by zająć moje miejsce, to ustąpię. Dla dobra klubu. Może w niektórych sytuacjach okazało się, że jestem za głupi, ale wszystko robiłem w dobrej wierze. Można mieć do mnie duże albo małe pretensje, ale więcej zrobiłem dla Legii dobrego niż złego. Kiedy na dziesięć decyzji podejmiesz osiem dobrych i dwie złe, to ludzie i tak przyczepią się tylko do tych dwóch - dodał.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Rzeczpospolita
Zostanie czy odejdzie? Żewłakow wciąż nie podjął decyzji
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji