Cracovia Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna Jagiellonia Białystok Korona Kielce Lech Poznań Lechia Gdańsk Legia Warszawa Piast Gliwice Wisła Płock Pogoń Szczecin Ruch Chorzów Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław Górnik Łęczna Wisła Kraków Termalica Nieciecza Zagłębie Lubin

Zostanie czy odejdzie? Żewłakow wciąż nie podjął decyzji

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Sobota, 15 Kwiecień 2017 13:33
Wciąż nie wiadomo, czy Michał Żewłakow po zakończeniu sezonu nadal pracował przy Łazienkowskiej. Dyrektor sportowy Legii Warszawa zdradził podczas rozmowy z dziennikiem "Rzeczpospolita", że cały czas zastanawia się nad swoją przyszłością.
Michał Żewłakow nie podjął jeszcze decyzji na temat swojej przyszłości (fot. Łukasz Skwiot)


{zajakwa}
O tym, że Żewłakow mógłby się pożegnać z Legią wspominano po ostatnich zawirowaniach właścicielskich w stolicy. Klub przeszedł w ręce Dariusza Mioduskiego i chociaż "Żewłak" na razie pozostał na stanowisku, to nie wiadomo, czy zdoła je utrzymać na koniec rozgrywek.

-  Jestem lojalny wobec trenera i piłkarzy, bo sezon się jeszcze nie skończył. Powiedziałem prezesowi Dariuszowi Mioduskiemu, że tak naprawdę decyzję podejmę po zakończeniu rozgrywek. Nie jest powiedziane, że muszę w Legii zostać, mam jeszcze kilka tygodni na przemyślenia - powiedział Żewłakow.

Jednym z głównych zarzutów pod adresem byłego reprezentant Polski są nieudane transfery, szczególnie podczas minionej zimy. - Jeśli jest ktoś chętny, mądrzejszy, by zająć moje miejsce, to ustąpię. Dla dobra klubu. Może w niektórych sytuacjach okazało się, że jestem za głupi, ale wszystko robiłem w dobrej wierze. Można mieć do mnie duże albo małe pretensje, ale więcej zrobiłem dla Legii dobrego niż złego. Kiedy na dziesięć decyzji podejmiesz osiem dobrych i dwie złe, to ludzie i tak przyczepią się tylko do tych dwóch - dodał.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Rzeczpospolita
Zostanie czy odejdzie? Żewłakow wciąż nie podjął decyzji
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
36 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
36 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
36 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji