Leśnodorski zostanie w Legii, Wandzel na wylocie

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Poniedziałek, 20 Marzec 2017 13:11
Już w 23 marca (w czwartek) opublikowany zostanie oficjalny komunikat w sprawie przyszłości Legii Warszawa i przejęcia klubu przez Dariusza Mioduskiego. Taka zmiana pociągnie za sobą roszady w pionie zarządzającym przy Łazienkowskiej, także jeśli chodzi o fotel prezesa.
Kończy się pewien rozdział w historii Legii Warszawa


Jak wynika z informacji "Pulsu Biznesu" Mioduski, który do tej pory był większościowym udziałowcem, porozumiał się z Maciejem Wandzlem i Bogusławem Leśnodorskim w sprawie wykupu ich akcji i stanie się jedynym właścicielem klubu. Udziały mają stać się częścią jego portfela w środę, a dzień później zostanie wydany wspomniany komunikat.


Wiadomo, że Leśnodorski przestanie pełnić funkcję prezesa, jednak to wcale nie oznacza, że jego misja w Legii dobiegła do końca. Nic bardziej mylnego. Mioduski zaprosił bowiem Leśnodorskiego do współpracy i i zaproponował mu miejsce w radzie nadzorczej, tak by ten był nadal zaangażowany w projekt pod nazwą "Legia Warszawa".

- Na mocy zawartego porozumienia Dariusz Mioduski zaprosił Bogusława Leśnodorskiego do współpracy. Trafi do rady nadzorczej i będzie zaangażowany w prace na rzecz klubu. Pojawi się nowy prezes, do końca sezonu nic więcej się nie zmieni. Czas na stabilizację - powiedział osoba z otoczenia klubu, która chciał zachować anonimowość.

O ile Bogusław Leśnodorski zostanie przy Łazienkowskiej, to z klubem definitywnie pożegna się Maciej Wandzel. - Maciej Wandzel? Zrobił dobry interes, sprzedając akcje, stopa zwrotu z inwestycji jest ogromna. Przegrał jednak prestiżowy pojedynek o Legię. Jego największy sojusznik, przynajmniej do połowy lutego, zainkasował identyczną sumę, ale zostaje w klubie i będzie w nim pełnił ważną rolę. Mioduski prowadził grę na rozbicie duetu Wandzel-Leśnodorski, wysyłał sygnały, że jest gotowy dogadać się z tym drugim. Ta strategia okazała się kluczem do sukcesu - dodał informator "Pulsu Biznesu".Więcej na temat sytuacji Legii Warszawa będzie można znaleźć w nowym numerze
Tygodnika "Piłka Nożna". Od wtorku w sprzedaży
!


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Puls Biznesu
Leśnodorski zostanie w Legii, Wandzel na wylocie
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji