Krasić: Chcemy przeprosić naszych kibiców

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Poniedziałek, 20 Marzec 2017 13:23
- Nie tak miał zakończyć się nasz mecz z Legią Warszawa - powiedział po niedzielnym spotkaniu Milos Krasić. Pomocnik Lechii Gdańsk nie miał po tym meczu powodów do zadowolenia, tym bardziej, że jego drużyna przegrał już po raz trzeci z rzędu.
Milos Krasić przeprosił kibiców po trzeciej z rzędu porażce Lechii (fot. Cezary Musiał)- Uważam, że w przekroju całego spotkania byliśmy drużyną lepszą od Legii. Może nie dużo lepszą, ale na pewno nie zasłużyliśmy na to, by schodzić z boiska pokonani - kontynuował Krasić.

Serb przeprosił kibiców, którzy tłumnie stawili się na trybunach Energa Stadionu. - Z drugiej jednak strony mieliśmy sporo szans na to, by strzelić więcej niż jedną bramkę i wygrać ten mecz. Marco Paixao miał swoje szanse, Rafał Wolski trafił w słupek. Szkoda, że nic z tych sytuacji nie wpadło do siatki. Chcemy przeprosić naszych kibiców. Przyszło ich tylu na stadion i musieli smutni wracać do swoich domów. Wielka szkoda - dodał.

Krasić przyznał, że trzy porażki z rzędu to powodów, by w szatni bardzo poważnie zastanowić się na przyczyną słabszej gry i wyników. - To czas, żeby przetrawić nasze ostatnie wyniki. Nie jest wesoło po trzech porażkach z rzędu. Musimy spokojnie to przemyśleć i zabrać się do dalszej pracy. Musimy także podtrzymać atmosferę wewnątrz zespołu, bo to niezwykle ważne - zakończył.


gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lechia Gdańsk
Krasić: Chcemy przeprosić naszych kibiców
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
10 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji