Smuda: Wiadomo, że walczymy o... spadek

Drukuj Email
Font Size Larger Font Smaller Font

Wydarzenia - Ekstraklasa
Poniedziałek, 20 Marzec 2017 12:26
Punkt zdobyty w Poznaniu może się okazać niezwykle cenny dla Górnika Łęczna. Piłkarze Franciszka Smudy zdołali zatrzymać rozpędzonego Kolejorza, a on sam nie ukrywał po niedzielnym meczu zadowolenia.
Franciszek Smuda wierzy w utrzymanie Górnika w ekstraklasieByły selekcjoner pojawił się na pomeczowej konferencji i w swoim stylu wypowiedział na temat celów Górnika na dalszą część sezonu. - Dla nas każdy punkt jest na wagę złota. Nie walczymy o mistrzostwo, wiadomo, że walczymy o... spadek - wyznał.

Zdaniem Franciszka Smudy, Górnik ma wszelkie atuty, by utrzymać się w ekstraklasie. - Zwłaszcza pierwsza połowa napawa nas optymizmem i widać, że mamy szansę zostać w lidze, a przede wszystkim walczyć o pozostanie w Lotto Ekstraklasie - dodał.

Łęcznianie mają aktualnie 23 punkty na swoim koncie i zajmują ostatnie miejsce w stawce. Do bezpiecznej strefy podopieczni Smudy tracą pięć "oczek".gar, PiłkaNożna.pl
źr. Lech Poznań
Smuda: Wiadomo, że walczymy o... spadek
 
Podziel się newsem

 
Wyniki
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Tabela
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Strzelcy
 
 
6 kolejka
 
  Więcej  
 
Wydarzenia
 
   
 
Więcej
 

W serwisie aktualnie jest: 3659 Na stronie, 20 Sezonów, 1338 Klubów, 0 Na forum, 51 Ligi polskie i zagraniczne, 16475 Zawodników, 105193 Artykułów, 8147 Rozgrywek, 177 Stadionów, 24031 Multimediów, 61770 Meczów, 0 Sędziów,

© 2007 - 2017 BY PIŁKANOŻNA TEAM

Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, kliknij więcej informacji.

Akceptuję Więcej informacji